Прочитайте текст і виконайте завдання (розділові знаки пропущено).
А. Перепишіть текст, розставивши розділові знаки й передавши кількісні показники словами.
Б. Доповніть текст розповіддю про реакцію друзів на ваші дописи та світлини в соціальних мережах. Розкажіть, які емоції ви переживаєте від постів ваших знайомих.
Заздрість у соцмережах
У цьому дослідженні взяли участь понад 600 (шестисот) дорослих, а провели його науковці Мічиганського університету. Не менше 200 (двохсот) осіб повідомило, що соцмережі викликають у них переважно розчарування, причиною якого є заздрість. Викликає її невтішне зіставлення свого життя з життям інших людей і насамперед це стосується фотографій з подорожами.
Однак на думку вчених, заздрість не обов'язково є деструктивною емоцією. Вона часто змушує нас працювати наполегливіше. Під час експерименту дослідники показали 380 (трьомстам вісімдесяти ) студентам фотографії й дописи із соцмереж «Фейсбук» і «Твіттер», що зазвичай викликають заздрість повідомлення про покупку коштовних товарів, подорожі та заручини. Проте почуття, які вони викликали у 258 (двохсот п'ятдесяти восьми) опитаних науковців, назвали «доброякісною заздрістю» тобто такою, що надихає на власні досягнення (Д. Браун).
Доповнення:
Реакція на мої фото в соціальних мережах може бути різною. Я був готовий до цього, тому що друзів у мене більше, ніж ворогів і заздрісників. Звичайно, приємно бачити позитивні емоції від друзів (смайли, лайки), адже ці люди радіють твоїм успіхам, можливостям, досягненням. Не тільки я, будь-хто буде радий побачити це у Facebook і Twitter. Але є такі люди, знайомі чи навіть не знайомі, що реагують негативно, то це неприємно.