ГДЗ Здоров'я, безпека та добробут 6 клас Хитра 2023 (НУШ)Раді вітати вас на сторінках ГДЗ до підручника «Здоров’я, безпека та добробут» у 6 класі (авторства Хитра) 2023 року.

Знання, які ви здобудете з цього предмета, матимуть величезне значення для вас у майбутньому. Адже мова йде про три найголовніші речі в житті кожної людини - здоров'я, безпеку та добробут. Обираючи правильні життєві орієнтири зараз, ви закладаєте фундамент свого майбутнього щастя.

Тож на уроках ви дізнаєтеся, як зберегти та зміцнити здоров'я на довгі роки, захопитеся досконалістю людського організму. Навчитеся дотримуватися правил безпеки в побуті та навколишньому світі. Зрозумієте, як досягти особистого, сімейного та суспільного добробуту.

Опановуючи цей предмет, ви набудете вміння критично оцінювати ситуації, визначати рівень їх небезпеки, вирішувати конфлікти та домовлятися одне з одним. Ці знання допоможуть вам краще пізнати самих себе та гармонійність навколишнього світу. А ще - набути життєво важливих навичок прийняття зважених рішень у повсякденні.

Користуйтеся ГДЗ Здоров’я, безпека та добробут 6 клас Хитра 2023 зараз і в майбутньому! Будьте щасливі та здорові!