ТвориТвір "Золота осінь"

Золота осінь - найкраща пора року. Дерева і кущі фарбуються в різні кольори - жовтий, червоний, бордовий. Зелень теж залишилася з літа. Я люблю гуляти в теплі дні, коли на вулиці сонячно. Вранці вже холодно, а вечорами без куртки теж прохолодно, і темніє дуже скоро!

Твір "Як я провів літо" 2-3 клас

Літо провела разом з родиною. Ми їздили на море. Дорога була довгою, ми всі дуже втомилися. Але ми моментально забули про втому, побачивши море.
Вода була, на щастя, теплою і дуже чистою. Коли пішов дощ, мені все одно подобалося гуляти. На березі з'явилося багато медуз. Мені було цікаво збирати їх у своє відерце. Вдень ми купалися, а ввечері прогулювалися по набережній. Ми милувалися заходом, їли моє улюблене морозиво. Ще ми робили фотографії з різними тваринами.

Як я провів літо 4 клас

Літо - прекрасна пора року. Майже весь навчальний час я чекаю настання літа. У цю пору я граю на вулиці, купаюся у водоймі, подорожую. В цьому році я особливо багато часу присвятив спорту. Ми з друзями ходили на стадіон у дворі майже щодня. Влітку настільки тепло і красиво, що зовсім не хочеться сидіти вдома. Але бувають і дні, коли погода погана. Коли йшов дощ, я залишався вдома і читав літературу. Велике враження на мене справив «Біле ікло» Джека Лондона. Я хочу поділитися своїми думками про книгу.

Як я провів літо (5 клас)

З усіх канікул в школі мені найбільше до душі літній відпочинок. Літні канікули не тільки найдовші, а й припадають на найжаркіший час в році. Літо — не час сидіти вдома. Завдяки теплій погоді, мама дозволяє проводити багато часу у дворі. У цю пору можна займатися спортом. Грати в волейбол, футбол, баскетбол. Можна плавати в річці або водоймі. Деяким щастить особливо, адже вони з батьками їдуть в подорож на море.

Як я провів літо (6 клас)

Літні канікули - улюблена пора для багатьох школярів. Влітку не потрібно відвідувати заняття. Сонце гріє і яскраво світить, так що можна гуляти допізна. Після здачі всіх весняних тестів та контрольних можна розслабитися і насолодитися найтеплішими днями.