УРОК 4 Дата: ___________
Тема: Знайомство. Як справи?
Мета: активізувати лексичний матеріал попереднього уроку; ввести та відпрацювати фрази «I am fine. I am OK. I am bad. How are you?»; вчити учнів працювати з підручником.
Розвивати увагу, іншомовну вимову, вміння висловлюватися іноземною мовою за опорою.
Виховувати інтерес до вивчення англійської мови, зацікавити ангійською мовою.
Обладнання: підручник, картки для самостійної роботи, аудіо запис.
ХІД УРОКУ
І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ.
1. Привітання
- Today we’ll learn a poem and greet each other.
Good morning, good morning
Good morning to you.
Good morning, good morning,
I am glad to see you.
2. Уведення в іншомовну атмосферу.
а) фонетична розминка.
- Listen to me and train our tongue.
[h] – hello, hi
[ai] – I, fine
[au] – how, mouse.
b) мовна розминка
- Let’s regard a poem which we learned at our last lesson.
Good morning ( twice)
What is your name?
My name is Jenny.
That’s my name.
- OK. Say me please, what does the phrase mean “ What is your name?”
- And now say me your name in English.
ІІ. ПОВІДОМЛЕННЯ ТЕМИ ТА МЕТИ УРОКУ. МОТИВАЦІЯ НАВЧАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ.
- Today at our lesson we’ll learn new phrase and answer of it. If you are attentive you will be able to ask your parents about their mood in English.
- Let’s begin our lesson.
ІІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ.
1. Presenting vocabulary.
а) робота з підручником
- Впр. 2, с. 10
- Look and act out.
- Translate into Ukrainian “Nice to meet you”
б) бесіда.
- Якщо ми хочемо запитати «Як у тебе справи?», для цього ми використовуємо фразу: How are you?
- Подивіться уважно на дошку. Що ви бачите?
(обличчя)
- Для того,щоб відповісти ми вживаємо такі слова. А допоможуть нам в цьому ось ці «обличка».
- This face says «I am fine, thanks!” This face says: “ I am OK, thanks.” It says: “I am bad!”
- Repeat altogether.
в) фонетичне опрацювання та перегляд фільму «Gogo”
- Let’s watch the cartoon and be attentively how English children ask each other using the phrase “How are you”
г) фізхвилинка (див. урок 3)
2. Робота в парах.
- Open your books at page 11 ex. 4.
- And work in pairs.
3. Робота з карткою.
- Find the wrong picture. (О.М. Павліченко ст.5)
4. Розучування вірша.
а) пояснення незнайомих слів
thank you – дякую
What about you? – Як щодо тебе?
б) декламування вірша вчителем
впр. 3,с. 11
в) розучування вірша.
IV. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ.
1. Підсумок уроку.
- At home you may ask your parents how are they?
- What did you do at our lesson?
- And how are you at the end of our lesson?
- OK. The lesson is over.
- Good – bye!