Есе на тему "Радіти життю - це просто"Радіти кожному дню і бачити позитивне всюди - це вміння, яке варто розвивати змалечку. Головна героїня роману "Полліанна" навчилася цього завдяки грі у радість, яку вигадав її тато. Здавалося б, після його смерті та втрати дому дівчинці не до радощів. Проте вона знаходить привід для оптимізму навіть у найскладніших життєвих ситуаціях.

На мій погляд, вміння радіти дрібницям дійсно робить життя набагато яскравішим та приємнішим. Коли я прокидаюся вранці й бачу сонячне проміння за вікном - це вже привід для радості. Приємно привітати батьків і отримати їхню усмішку у відповідь. Цінувати можливість піти до школи й зустрітися з друзями. І, звичайно, насолоджуватися улюбленими стравами за вечерею в родинному колі.

Звісно, в житті трапляються й складні моменти. Але зосереджуватися лише на негативі - все одно, що проходити повз чудовий яскравий букет і бачити лише одну зів'ялу квітку. Навчімося помічати прекрасне в кожному дні, і світ навколо засяє новими барвами! Радіти життю - це просто. Головне - почати грати в цю чудову гру.