Як я провів літо (6 клас)


Літні канікули - улюблена пора для багатьох школярів. Влітку не потрібно відвідувати заняття. Сонце гріє і яскраво світить, так що можна гуляти допізна. Після здачі всіх весняних тестів та контрольних можна розслабитися і насолодитися найтеплішими днями.

Моє улюблене заняття влітку - поїздка з батьками або друзями на річку. Там можна не тільки купатися, але і влаштувати пікнік, позасмагати, пограти з м'ячем. Ми з друзями іноді закопуємо когось в пісок по плечі. Це веселе заняття. Іноді ми з татом ночуємо в наметі, а вранці вирушаємо ловити рибу. Колись мені вдалося зловити величезну щуку. Папа сфотографував мене, а я довгий час хвалився здобиччю перед друзями.

Кожні літні канікули ми з рідними їздимо в село до дідуся. Він уже старенький, йому потрібна допомога з ремонтом і городом. Я теж допомагаю по можливості: збираю фрукти, підв'язують рослини. Дідусь завжди нас дуже чекає. Коли я приїжджаю, він бере мене з собою в ліс. Я обожнюю наші походи, тому що в лісі дуже спокійно. Можна насолодитися співом птахів, відчути аромат свіжої трави, квітів і хвої. Пару раз мені навіть вдалося побачити диких тварин: білку, їжака і зайця.

А в минулому році ми з сім'єю їздили в Одесу. Це велике місто. Там багато пам'яток, крім моря. Я залишився задоволений поїздкою й обов'язково повернуся в Одесу ще раз.

На літніх канікулах кожному знайдеться заняття. Я починаю нудьгувати за школою і друзям тільки в кінці серпня. На початку нового навчального року ми ділимося враженнями про минуле літо. Але вже скоро всі знову починають чекати літнього відпочинку.