Як я провів літо (5 клас)


Мої спогади про літо

З усіх канікул в школі мені найбільше до душі літній відпочинок. Літні канікули не тільки найдовші, а й припадають на найжаркіший час в році. Літо — не час сидіти вдома. Завдяки теплій погоді, мама дозволяє проводити багато часу у дворі. У цю пору можна займатися спортом. Грати в волейбол, футбол, баскетбол. Можна плавати в річці або водоймі. Деяким щастить особливо, адже вони з батьками їдуть в подорож на море.

В особливо спекотні дні мені подобається бувати в лісі та захоплюватися природою. Дерева навколо зелені, а повітря легке і приємне. Легко дихати, зовсім не як в місті. У лісі так само зростає багато квітів. З уроків біології я дізнався їх назви й корисні властивості. У нашому лісі багато ромашок і деревію. А з дерев багато ялин. З них падають великі й красиві шишки, які я збираю. Взимку я роблю з них різні вироби.

Ще літо прекрасно раннім сходом сонця і пізнім заходом. День дуже довгий, так що гуляти дозволяють довго, до настання темряви. Увечері особливо красиво, можна милуватися заходом. Після заходу сонця приємно посидіти у дворі з друзями, послухати цвіркунів, помилуватися зірками. Якщо пощастить, можна навіть побачити зірку, що падає і загадати бажання.