Як я провів літо 4 клас


Що корисне я зробив цього літа (1 варіант)

Літо - прекрасна пора року. Майже весь навчальний час я чекаю настання літа. У цю пору я граю на вулиці, купаюся у водоймі, подорожую. В цьому році я особливо багато часу присвятив спорту. Ми з друзями ходили на стадіон у дворі майже щодня. Влітку настільки тепло і красиво, що зовсім не хочеться сидіти вдома. Але бувають і дні, коли погода погана. Коли йшов дощ, я залишався вдома і читав літературу. Велике враження на мене справив «Біле ікло» Джека Лондона. Я хочу поділитися своїми думками про книгу.

Біле Ікло - це собака-вовк. Він підкорив мене тому, що володіє щирим і добрим характером. Він дуже справедливий і здатний відчувати справжню прихильність. Мені здається, що зараз людям цього не вистачає. Я дуже хотів би зустріти такого товариша, як Біле Ікло. Я чекаю літніх канікул в наступному році, щоб прочитати ще більше чудових книг.

Як я провів це літо (2 варіант)

З усіх пір року я найбільше люблю літо. Я охоче чекав, коли закінчиться травень. Нарешті пролунав довгоочікуваний останній дзвінок. З першого червня ми з іншими дітьми з гуртка образотворчого мистецтва ходили малювати природу. На наших полотнах ми оживляли пейзажі найяскравішими фарбами. Мама повісила мою картину з квітами на стіну в кухні. Після занять в художній школі я пару раз їздив в село. Там ми разом з сім'єю допомагали бабусі з дідусем.

Бувало, що я залишався у бабусі на ніч. А коли приїжджав до рідного міста, ми з дівчатками з двору ходили гуляти. Так і пройшов перший місяць канікул. У липні стало жарко, і ми з двоюрідною сестрою щодня ходили на пляж у ставка. Там ми плавали, сміялися і загоряли. Прохолодна вода рятувала від спеки. Було дуже весело, але літо пролетіло неймовірно швидко! Не встиг і оком моргнути, як знову пора повертатися в школу.