Твір "Золота осінь"


Твір «Золота осінь» 2 клас

Золота осінь - найкраща пора року. Дерева і кущі фарбуються в різні кольори - жовтий, червоний, бордовий. Зелень теж залишилася з літа. Я люблю гуляти в теплі дні, коли на вулиці сонячно. Вранці вже холодно, а вечорами без куртки теж прохолодно, і темніє дуже скоро!

Твір «Золота осінь» 3 клас

Восени дні стають коротшими. Дерева скидають листя. Вони дуже красиві. Це червоні, жовті та оранжеві кольори. Іноді буває сильний вітер, який здуває листя з дерев, і вони легко падають на землю. Буває похмуро та іноді йде дощ. Я люблю осінь, коли можна гуляти в парках і бачити всі ці прекрасні фарби осінньої природи!

Варіант 2

Осінь - особливий час, тому що вона може бути дуже теплою і сонячною, але також і дощовою. Дерева одягнені у свої красиві одяги. У них листя різних кольорів, які блищать, коли визирає сонце. Ось чому люди називають цей час золотою осінню. Коли ви йдете серед дерев, ви можете почути їх шепіт під ногами. Але цей час триває недовго - всього близько двох-трьох тижнів! Потім настає зима, і все змінюється на інші кольори.

Твір «Золота осінь» 4 клас

Восени стає прохолодніше. Дні стають коротшими, бо рано темніє. Дерева скидають листя, і вони дуже красиві. Їх кольори соковиті: червоні, жовті, помаранчеві. Найчастіше дме сильний вітер і зриває листя на землю. Іноді небо буває похмурим і йде дощ. Я люблю цю пору року, тому що можна гуляти по парку і милуватися природою в золотих барвах, які дарує осінь.

Варіант 2

Непомітно пролетіло літо, а потім настала осінь. Дні стали коротші. Вранці холодно, але після обіду сонце знову зігріває нас. Осінь дивовижна - листя змінюються на очах. Сірі хмари застеляють небо, а іноді навіть йде невеликий дощ. Поля відпочивають від важкої роботи, а сади віддають багатий урожай господарю. А журавлі відлітають у вирій.

Твір «Золота осінь» 5 клас

Настала золота осінь! Дерева наділи свої різноколірний одяг. Дорога покрита килимом з листя. Приємно чути, як листя шарудять під ногами.

Осінь особливо красива в лісі. Заходиш в нього і відчуваєш себе як в казці. У лісі багато різних дерев, наприклад, кленів і осик, і вони теж змінюють колір (як і люди!). Осінь також дарує нам подарунки: смачні гриби та журавлину!

Пісня журавлів, коли вони відлітають, може навіяти смуток. Але настане весна, і все перелітні птахи повернуться, наповнивши своїм співом все навколо. Багато поетів писали про осінь, яка сповнена чудес. Мені дуже подобається цей час року.

Варіант 2

Фарби літа зблякли. Настала осінь, вранці холодно, але вдень знову тепло. Дерева одяглися в новий одяг, і деякі листя впали на землю. Є великі хмари, схожі на дощ. А біля пня, покритого мохом, ростуть крихітні гриби, які виглядають так, ніби вони вишикувалися в чергу на довгий зимовий сон біля дерева, яке теж пожовкло від осені.

Осінь - це незабутня, красива, золота пора року. Багато людей люблять цю цей час, тому що воно так красиво навколо

Твір «Золота осінь» 6 клас

Ось і настала осінь. Це найкрасивіша пора року. Листя помаранчеві й червоні. Осінь любить жовті, червоні, помаранчеві кольори. Коли приходиш в березовий гай, неможливо відірвати погляд - все золоте! На березах замість листя висять золоті монети, і здається, що від одного подуву вітру вони тут же почнуть дзвеніти.

Осінь обсипає парки золотом, особливо липи. Ходиш і радієш такій красі. І починаєш розуміти, чому поети так люблять осінь. А іноді просто немає слів, щоб описати цю красу, яка відкривається перед тобою!

Люблю гуляти по парку. Він дуже красивий рано вранці, коли на вулиці гарна погода. Золоті дерева просто сяють на тлі яскраво-блакитного неба. Ви не можете не милуватися природою, немає нічого прекраснішого її. Ах! Як здорово, просто дух захоплює від усієї цієї пишноти.

Золота осінь не йди, потіш нас ще трохи. Але, на жаль, цей час дуже короткий, уже через тиждень дерева починають скидати своє вбрання. І як же не хочеться розлучатися з казкою, як хочеться подовше помилуватися мальовничими золотими пейзажами, перш ніж залишити їх назавжди позаду, поки в наступному році в цей час знову не наступить осінній сезон!

Твір «Золота осінь» 7 клас

Щасливі дні літа закінчилися. Вересень став господарем природи. Вранці й ввечері надзвичайно холодно, але вдень сонце все ще гріє. Поля відпочивають після важкої роботи. Золоті фруктові сади вже віддали свій урожай господарям. Прохолодний вітерець осені відчувається в усіх напрямках; низькі хмари з'являються на небі частіше, ніж раніше. Йде дощ.

Ліс тихий і сумний. Здається, що він задумався. Скоро деревам доведеться зняти свої важкі одяги та підставити гілки під пургу. Помаранчеві листя повільно кружляють в повітрі. Тонкі осики сумно скриплять на узліссі, адже вони ще не відійшли від довгого зимового сну. Навколо зрізаного пня ростуть гриби. Грибів дуже багато, і кожен з них хоче бути зібраним!

Зелена трава пожовкла і впала на землю. Високо в небі колами літають журавлі. Вони нагадують нам, що настала осінь. Журавлі летять, сумно щебечучи.

У такі дні легкий смуток на мить охоплює нашу душу, коли ми починаємо думати про те, як красиво цей час року, оспіване поетами, художниками й композиторами. Настала осінь - золота осінь - прекрасна пора року!

Твори «Золота осінь» 8 клас

Восени дерева одягаються у свої жовті одяги. Золота береза ​​сяє на сонці. Мідні листи з кленів обпадають від легкого вітерцю. Листя покривають землю, коли йде сильний дощ. У ставку деякі листя плавають, як кораблі, і переливаються різними кольорами, в тому числі й золотим. Дуб опадає рано і готується до зими раніше за всі інші, а інші дерева в цю пору року сліпуче виблискують фарбами золотої осені.

Вітер шумить і змушує листя літати. По небу пливуть останні хмари. Грозових злив більше немає, і стає все холодніше. В небі все частіше можна побачити перелітних птахів. Багато з них вже відлетіли, але шпаки теж залишаться з нами на деякий час. Не за горами перші заморозки.

Але ось небо прояснюється. Сонце приносить останні промені тепла, і все навколо перетворюється. Сьогодні один з тих днів, коли здається, що на вулиці літо. Жарко, але тільки прохолодний вітерець нагадує нам про те, що літо закінчилося.

Я стою на пагорбі та дивлюся на ліс. Він оточений яскраво-помаранчевим вогнем. А посеред полум'я зеленіють острівці сосен і ялин. У траві що в'яне виблискують нитки павутини. Своєю блискучою поверхнею вони завжди нагадують мені перли. Павутинки літають всюди - одна навіть приземлилася мені на обличчя і полоскотала щоки!

Ось за що я люблю осінь: Я хочу піти в ліс, щоб походити по опалому листю! Коли я відчуваю їх під ногами, коли я відчуваю їх запах, раптом все інше просто зникає, і здається, що є тільки я та осінні казки!

Твір «Золота осінь» 9 клас

Осінь - це час, коли все стає жовтим. Спочатку все зелене, як влітку. Але через деякий час все жовтіє. Деякі дерева жовтіють раніше інших. Але листя бувають різних кольорів! Наприклад, лимонні, помаранчеві, пурпурні, бордові, червоні та малинові!

У небі збирається безліч птахів. Часто їх важко почути за шумом міста, але іноді вдається. Коли вони збираються разом, маленькі птахи летять великими групами, а великі птахи, такі як лелеки, гуси та журавлі, летять окремими групами. 

Золота осінь - улюблена пора поетів і художників, тому що про неї написано багато віршів і створено багато картин.

Земля стає холодніше, і пора збирати останній урожай. Пізні яблука солодкі й ароматні. Їх буває важко збирати, тому що іноді бувають нічні заморозки, які можуть їх зіпсувати, тому люди зазвичай хочуть зібрати їх швидше.

Листя починає опадати. Всі вони стають золотистими, а потім падають на землю. Завжди приємно прогулятися в парках, і здається, що ти там просто мрієш. Повітря свіже, але навіть трохи холодний. Однак золота осінь триває всього два тижні, тому що після цього дерева знову стають голими, на них зовсім не залишається листя. І після двох тижнів яскравих фарб все знову стає сірим, а разом з ними й дощ!

Пізньої осені дерева голі, часто йде дощ і туман. Настрій теж змінюється. Мені не хочеться годинами виходити на вулицю. Хочеться залишитися вдома і дивитися у вікно або читати книгу про щось цікаве. Коли я прокидаюся від сну, все навколо біле від снігу, який випав за ніч. У зими є тільки один колір - білий!