Твір "Як я провів літо" 2-3 клас


Де я провела це літо

Влітку завжди тепло. Я люблю красиві квіти, різнокольорових метеликів і різноманітних комах. Ці канікули виявилися дуже веселими та незабутніми. На самому початку літа я поїхала в Карпати. Час там ми проводили, купаючись в річці. Ходили в гори. Їздили на озеро Синевир, там дивилися ведмедів! Після Карпат поїхали до бабусі у село. Там у мене багато друзів. Наступне літо я також з великим нетерпінням буду чекати!

Поїздка до моря цього літа

Вітання. Я пишу тобі листа, тому що ми з тобою довго не бачилися. Хочу поділитися враженнями від своїх канікул. Я багато подорожувала. Найбільше на мене справила враження поїздка до моря. Там я перший раз навіть спробувала морську воду. Вона солона і зовсім несмачна. Багато позитивних вражень у мене залишилося від відвідин аквапарку. Я дуже рада, що саме так провела свої канікули. Була навіть в дельфінарії. Мені все сподобалося і я залишилася задоволена. Що у тебе цікавого було на цих канікулах? Дуже буду чекати від тебе відповідь.

Як я відпочивала на цих канікулах

Літо провела разом з родиною. Ми їздили на море. Дорога була довгою, ми всі дуже втомилися. Але ми моментально забули про втому, побачивши море.

Вода була, на щастя, теплою і дуже чистою. Коли пішов дощ, мені все одно подобалося гуляти. На березі з'явилося багато медуз. Мені було цікаво збирати їх у своє відерце. Вдень ми купалися, а ввечері прогулювалися по набережній. Ми милувалися заходом, їли моє улюблене морозиво. Ще ми робили фотографії з різними тваринами.

Один раз ми поїхали в гори. Серед високих ущелин і скель струменіла швидка і холодна річечка. Мені шалено хотілося в ній скупатися. Мені дозволили. Було весело!

Мої канікули

Літо у мене пройшло відмінно. На початку літа я проводив весь час зі своїми друзями. Ми знаходили багато розваг: футбол, катання на велосипедах. Потім я з батьками поїхав в село. З дідом щоранку ми йшли на ферму. Для мене там було багато цікавого і нового.

Коли настав день народження, мені зробили несподіваний подарунок: путівку в табір. Я знайшов собі багато нових друзів. Кожен день у нас були ігри, ввечері - дискотеки. Ще ми ходили в походи на природу. Ми збирали різні ягоди й навіть зустрічали там різних тварин, наприклад, білочок.