Календарно-тематичне планування з математики 5 клас 2023/2024 (Бевз НУШ)Календарно-тематичне планування з математики для 5 класу відповідно до Нової української школи (НУШ) на 2023/2024 навчальний рік розроблено з урахуванням вимог Державного стандарту початкової загальної освіти. За підручником математики Г.П. БЕВЗ

У плануванні визначені теми, які вивчатимуться протягом навчального року, та розподілений на семестри й тижні. Метою такого планування є забезпечення інтегрованого розвитку учнів, формування їхньої математичної культури, розвиток алгоритмічного мислення та навичок використання математичних знань в повсякденному житті.

Календарно-тематичне планування з математики 5 класу на 2023/2024 навчальний рік містить теми про ділення десяткового дробу на натуральне число, ділення натуральних чисел і дробів, ділення на десятковий дріб, округлення чисел, задачі на дроби, об'ємні геометричні фігури, відсотки, масштаб та його використання, середнє арифметичне, діаграми та їх види, повторення і систематизація навчального матеріалу, створення моделей до задач та життєвих ситуацій, робота над проєктами у групах та розв'язування цікавих задач.