Календарно-тематичне планування українська мова 6 клас Заболотний НУШ 2023Календарно-тематичне планування української мови для 6 класу Заболотного Нової української школи на 2023 рік - це документ, який містить перелік тем, які вивчатимуться учнями української мови протягом навчального року. Планування охоплює як теоретичні, так і практичні аспекти вивчення мови, включаючи граматику, орфографію, лексику, стиль тощо.

Документ розроблений відповідно до вимог Нової української школи, яка забезпечує високу якість навчання та розвитку учнів. Планування надає вчителям можливість розподіляти матеріал на навчальний рік та забезпечити належний рівень підготовки учнів до навчання у старших класах.

Основна мета календарно-тематичного планування української мови для 6 класу полягає в покращенні рівня знань учнів з української мови, включаючи володіння правильною граматикою, орфографією, вимовою, а також розвитку навичок читання, письма та усного мовлення.

Модельна навчальна програма «Українська мова. 5-6 класи» для закладів загальної середньої освіти (Заболотний О. В., Заболотний В. В., Лавринчук В. П., Плівачук К. В., Попова Т. Д.). «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України» (наказ Міністерства освіти і науки України від 12.07.2021 № 795)

Складено за підручником «Українська мова»: підручник для 6 класу закладів загальної середньої освіти / Олександр Заболотній, Віктор Заболотній. – Київ: ТОВ «Генеза», 2023.