Календарно-тематичне планування українська література 6 клас НУШ 2023 ЯценкоКалендарно-тематичне планування української літератури для 6 класу Нової української школи (НУШ) на 2023 рік, розроблене Яценко, є детальним описом тем, які будуть вивчатися протягом навчального року.

Планування містить інформацію про твори, які будуть прочитані, теми, які будуть вивчені, і завдання, які будуть виконані під час навчання. Це допоможе вчителям підготуватися до уроків та забезпечити належне вивчення учнями матеріалу.

Календарно-тематичне планування української літератури для 6 класу НУШ 2023 року Яценко містить різноманітні твори, які допоможуть учням розвинути свої здібності до аналітичного мислення, розуміння текстів, критичного мислення та творчості. Також планування містить завдання для учнів, що допоможуть їм зрозуміти матеріал та розвинути навички читання, письма та мовлення.

Календарно-тематичне планування є важливим інструментом для учителів, який допоможе їм успішно провести уроки та забезпечити належне вивчення учнями матеріалу. Завдяки детальному опису тем, творів та завдань, учителі зможуть підібрати необхідні матеріали та методи навчання, які найкраще підійдуть для їх учнів.

Календарно-тематичне планування розроблене на основі Модельної навчальної програми "Українська література 5-6 класи" (авторський колектив: Т.О. Яценко, Т.Б. Качак, В.В. Кизилова, В. І. Пахаренко, С.О. Дячок, Л.М. Овдійчук, О.А. Слижук, В.М. Макаренко, І.А. Тригуб) для закладів загальної середньої освіти (наказ МОН №795 від 12.07.2021).

За підручником Калинич О., Дячок С. (за науковим редагуванням професора Юрія Ковбасенка). Тернопіль. Видавництво "Астон", 2022 рік.

Усього за програмою - 70 годин. На тиждень - 2 години.