Характеристика учня 9 класу (зразок)


Скачати: 

ХАРАКТЕРИСТИКА
Шевченко Олександра Миколайовича,
учня 9 класу Рогізнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів,
2005 року народження

Шевченко О. М. вчиться в Рогізнянській зож І-ІІІ ступенів з першого класу. За час навчання проявив себе як старанний, ініціативний і активний учень. З початкової школи вчиться тільки на «10» і «11», проявляє себе як творча особистість.
Серед шкільних предметів віддає перевагу гуманітарним дисциплінам (історії, літературі). Щорічно бере участь в шкільних та районних предметних олімпіадах, чемпіонатах, всеукраїнських конкурсах, займає призові місця.

У класному самоврядуванні очолює культурно-масовий сектор. З інтересом організовує заходи інтелектуальної спрямованості для однокласників (вікторини, диспути, дискусії)
Активно підтримує хлопців в конкурсах «Учень року», «Міс школи» (група підтримки). Майстерно підбирає музичний супровід для номерів художньої самодіяльності на виступах хлопців на шкільній сцені.
У спортивних шкільних змаганнях учень входить до збірної хлопців дев’ятих класів.
Підліток успішно займається в районній школі мистецтв по класу народних інструментів. Часто виступає на концертних заходах селищного Будинку культури й зональних оглядах оркестрів музичних шкіл області.

Однокласники цінують учня за спокійний, врівноважений характер, доброзичливість, тактовність і комунікабельність. Вчителі - предметники відзначають в хлопця цілеспрямованість, ініціативність і відповідальність.

Число місяць рік
Директор
Класний керівник: