Характеристика учня 1 класу


Зразок характеристики (варіант 1)

.......народилася 23 вересня 2008 року. Проживає за адресою: вулиця, 142-5. Виховується в повній сім'ї.

Мама ................- Домогосподарка, тато ............. місце роботи: ......... ..
З учнем у квартирі проживає бабуся - пенсіонерка.

Сім'я проживає в окремій квартирі, соціально-побутові умови задовільні, матеріальне становище середнє.

До цієї школи поступила в 1 клас у віці семи років. До надходження в 1 клас дитячий сад не відвідувала. У дівчинки низький рівень розвитку підготовки до школи. В даний час їй важко працювати на одному рівні з усім класом. Розвитку мови дитини не відповідає віковій нормі, страждає словниковий запас, не може дати просту відповідь на поставлене запитання.

В результаті обстеження адаптації до навчально-виховного процесу було виявлено, що у Насті недостатньо сформовані вміння і навички, необхідні для засвоєння навчального матеріалу. Дівчинка в даний час з трудом рахує до 10, приклади вирішувати не вміє, в написанні цифр плутається. Запам'ятала тільки голосні літери, каліграфічні навички розвинені погано.

За характером спокійна, врівноважена, доброзичлива, але перша в спілкування вступає рідко. Настрій рівний, різких перепадів не спостерігається. Дівчинка любить малювати, ліпити з пластиліну, робити аплікації, але без бажання займається на уроках фізкультури.

Мама цікавиться навчанням дочки, піклується про зовнішній вигляд дитини, відвідує батьківські збори, але є пропуски навчальних занять з неповажних причин.

Зразок характеристики учениці 1 класу (варіант 2)

Ф. І. народилася 9 листопада 2008 року. Проживає за адресою ......... .. виховується в неповній благополучній родині. З боку прийомної мами спостерігається постійний контроль і допомога дитині в навчанні. До цієї школи дівчинка поступила підготовленою, з високою шкільною мотивацією, у віці семи років. У навчальній діяльності проявляє активну участь. На уроках працює в високому темпі, уважна, завжди дає точні відповіді на поставлені питання. Дівчинка завжди сумлінно готується до занять, вміє грамотно викладати свої думки, володіє достатнім запасом слів, добре розвинена пам'ять. На даний момент повністю справляється зі шкільною програмою.

Дівчинка - добра і лагідна, тому користується повагою серед однокласників. Завжди готова прийти на допомогу, адекватно реагує на похвалу і зауваження. Зовнішній вигляд завжди охайний, акуратний.
У родині ......... .. отримує багато любові, турботи й відповідає тим же. Прийомна мати зацікавлена ​​в успіхах дитини, відвідують батьківські збори, є головою батьківського комітету.

Щодня прийомна мати супроводжує в школу і зі школи.

Вероніка дуже трепетно ​​ставиться до прийомної матері, називає її мамою.