6. Існуючі обмеження на реєстрацію доменних імен у доменах .ua, .gov.ua та .edu.ua.


Домен ua - Торгова марка

Доменні імена другого рівня в домені .ua реєструються на підставі свідоцтва на знак для товарів і послуг. Крім зареєстрованого нік-хендлу в базі UANIC, для реєстрації домену необхідно передати скан-копію оригіналу Торгової марки. У разі якщо власник ТМ і власник майбутнього домену — різні особи, необхідно надати копію ліцензійної угоди про передачу прав на використання товарного знаку і, в разі потреби, копії інших документів, що підтверджують право використання даної торгової марки. Будь-які інші документи (експертиза знаку, авторське право на твір і т.д.) не є підставою для реєстрації імені в зоні .ua. Дана умова також відноситься до процедури трансферу і зміни власника доменного імені .ua.

Домен .gov.ua

Домен .gov.ua призначений для державних закладів, що діють на території України. Перелік документів і даних, необхідних для реєстрації домену .gov.ua, опублікований на сайті gov.ua

Домен .edu.ua

Доменні імена в зоні .edu.ua делегуються освітнім закладам (ВНЗ 3-4 рівня акредитації), які діють на території України у відповідності до існуючого законодавства.

Вимоги до реєстрації домену edu.uа вказані на сайті адміністрації зони — http://nic.edu.ua/.