5. Як перейти до режиму введення позначок під час показу презентації?


Скидання прапорця Діалог при створенні презентації дозволяє скасувати поява вікна діалогу Створити слайд, який зазвичай відкривається при додаванні нового слайду і містить варіанти авторазміток. Якщо скинути прапорець, у презентації буде відразу створюватися слайд з авторозмітки Маркірований список. Щоб вибрати іншу авто розмітку, доведеться щоразу виконувати команду Розмітка слайда. Такий варіант установки також може виявитися зручним, якщо часто доводиться створювати презентації, що складаються з наборів текстових слайдів. У цьому випадку за замовчуванням перший слайд нової презентації буде титульним, а наступні — слайдами за маркованими списками, якщо при додаванні слайду не буде зазначена інша розмітка.

Прапорець Рядок стану і Вертикальна лінійка включають і вимикають рядок стану, розташовану вздовж нижнього краю вікна Power Point, і вертикальну лінійку, яка йде уздовж лівого краю екрана. Скидання прапорця Вертикальна лінійка збільшує розмір вікна презентації. Якщо прапорець Вертикальна лінійка відзначений, а лінійка, тим не менш, відсутня, треба клікнути на пункті Лінійка меню Вигляд.

Параметри розділу Демонстрація слайдів дозволяє увімкнути режим виводу на екран кнопки контекстного меню під час демонстрації презентації.