1.Які антивіруси вважаються в нашій країні найбільш використовуваними? Сторінка 88


Які антивіруси вважаються в нашій країні найбільш використовуваними? Які вони мають особливості? Визначте недоліки безкоштовних антивірусних програм. Обговоріть у парах.

Ознайомившись з різноманітними рейтингами антивірусних програм, можна сказати, що вони мало різняться. За різними оцінками та аналізом майже кожна статистика віддає перевагу наступним програмам:

  • Avast. Ця програма має три рівні захисту: базисний (безкоштовний антивірус), присунутий (інтернет безпека) і повний (прем'єр-версія). Навіть безкоштовна версія має весь необхідний набір для захисту -захист від шпигунських програм, перевірка лінків та e-mail, захист домашньої мережі тощо. Також до переваг Avast слід віднести те, що вона мало важить, використовує мало ресурсів.
  • AVG. Цей антивірус має безлічі нагород. Додаток має дві версії - платну та безкоштовну. Безкоштовна версія AVG — це базовий набір інструментів безпеки, що включає в себе захист у реальному часі від вірусів, шпигунських програм, комплекс захисту електронної пошти, захисту від небезпечних посилань в Інтернеті. Платна версія AVG-PRO має весь функціонал безкоштовної версії, плюс включає поліпшену Інтернет-безпеку (захист від хакерів, шкідливих завантажень, захист е-мейлу від спаму; шифрування та захист паролем важливих файлів). Робота даного антивірусу (як платна, так і безкоштовна) майже непомітна: споживає мало ресурсів; ефективно виконує покладені на неї обов’язки.
  • Dr.Web. Цей антивірус відзначають за кращий пошук (просунутий евристичний аналіз) та виявлення невідомих вірусів (тобто Dr.Web знаходить небезпечні файли, навіть коли в антивірусних базах ще відсутня дана загроза). Багато прихильників використовують портативну утиліту - Dr.Web Cureit (її не потрібно встановлювати). Завдяки ній є можливість швидко перевірити ПК на всілякі загрози, для цього потрібно лише завантажити і запустити її.

Також у рейтингах кращих антивірусів значна увага приділяється перевагам таких відомих антивірусних утиліт як Avira; 360 Total Security; Kaspersky Anti-Virus; ESET NOD32; Zillya! Antivirus Free; Microsoft Security Essentials; Malwarebytes; Norton Security 22; Bitdefender Internet Security; Qihoo 360 Total Security Essential 8; Comodo Internet Security.