1. Як налаштувати тривалість показу слайдів з використанням елементів керування вікна Запис? У яких випадках використовується ця операція?


Щоб налаштувати тривалість показу слайдів потрібно виконати Показ слайдів —Настроювання — Настроювання часу та установити час демонстрації кожного слайда з використанням елементів керування вікна Запис.

Щоб настроїти параметри анімаційних ефектів, на вкладці Анімація в групі Анімація клікніть стрілку праворуч від кнопки Параметри ефектів і виберіть потрібний параметр. На вкладці Анімація можна вказати час початку, тривалість або час затримки анімації.

Щоб налаштувати час початку анімації, у групі Хронометраж клацніть стрілку праворуч від меню Початок і виберіть потрібний параметр.

Щоб настроїти тривалість анімації, у групі Час введіть потрібну кількість секунд у поле Тривалість.

Щоб настроїти затримку перед початком анімації, у групі Час введіть потрібну кількість секунд у поле Затримка.

Щоб змінити порядок анімації в списку, в області анімації виберіть потрібний анімаційний ефект і на вкладці Анімація в групі lIae у розділі Порядок анімації натисніть кнопку Раніше, щоб відтворювати цю анімацію перед іншою анімацією в списку, або Пізніше, щоб відтворювати цю анімацію після іншої анімації в списку.