УРОК 5







УРОК 5 Дата: ___________

Тема: Знайомство. Мій друг.

Мета: закріпити вивчені фрази; практикувати учнів у вживанні вивчених фраз у своєму мовленні; ввести та відпрацювати фрази: Where are you from? I am from …; вчити вживати займенники I, he, she.

Розвивати увагу, іншомовну вимову, навички аудіювання.

Виховувати пізнавальний інтерес до навчання.

Обладнання: фрази, прапори країн Англії, США, України, пластмасова тарілка, макети руки, казковий герой краб, тематичні малюнки.

ХІД УРОКУ

І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ.

1. Привітання

( див. урок 4)

2. Уведення в іншомовну атмосферу.

а) фонетична зарядка

- Ви вже знаєте для того щоб чітко і правильно вимовляти англійські слова, нам треба потренувати язички.

- OK. Let’s begin. Name the sounds.

[h] [ai] [ ] [w] [o] [m]

- I’ll name the sounds and you must show me them.

б) мовна розминка. Гра «Мікрофон»

- Уявіть, що ви журналіст. Ви хочете поспілкуватися. Тож, давайте складемо діалог.

- OK. Who wants to be the first?

Example: Hello! I am Natasha.

And what is your name?

Hi! I am Olena.

Nice to meet you.

Good – bye!

Bye!

3. Повідомлення теми та мети уроку.

- Today we are going to learn new phrase. You can ask where are you from and give answer on it.

ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ.

1. Повторення раніше вивченого.

а) гра

- Let’s regard what did you learn at our last lesson.

- Look at the pictures and say what children do.

б) бесіда

- At our lesson the small crab comes to see us. He asks to help him.

- Цей краб – мандрівник родом з далеких південних морів. Він уперше у Великій Британії. І так йому сподобалось! Особливо Лохнеське озеро, що в Шотландії. А ще більше – мешканці озера… от би познайомитись з ким – небудь! На березі він почув, як спілкувалися туристи з Лондона, але чи вірно він запам’ятав фразу знайомства?..

(учні слухають фрази і вибирають правильно складене запитання)

в) фізхвилинка (див. урок 3)

2. Введення нових слів.

а) пояснення слів

- Коли ми хочемо розповісти, з якої ми країни і в якому місті живемо, ми вживаємо такі фрази:

I am from Ukraine.

I live in Noviy Booh.

- Щоб отримати таку інформацію від когось, ми ставимо такі запитання:

Where are you from?

Where do you live?

б) фонетичне опрацювання

диск «Живі фрази»

в) робота з підручником

- впр. 1,с.12

3. Розвиток навичок письма та говоріння.

а) робота з карткою

- You have flags and your task draw it and name what country is it.

б) робота в парах

- Let’s work in pairs. Match, colour and say.

(РЗ О.М. Павліченко впр2,3,с.6)

в) фізхвилинка

4. Введення займенників.

а) пояснення значення займенників I, he, she.

б) робота в зошитах

- Обведи по пунктирним лініям.

5. Виконання проектної роботи.

(див. підручник с. 13)

ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ.

1. Підсумок уроку.

- What do you like at our lesson?

- Say in English «він», «вона», «я».

- The lesson is over. Good – bye!