УРОК 4







УРОК 4 Дата: ___________

Тема: Знайомство. Як справи?

Мета: активізувати лексичний матеріал попереднього уроку; ввести та відпрацювати фрази «I am fine. I am OK. I am bad. How are you?»; вчити учнів працювати з підручником.

Розвивати увагу, іншомовну вимову, вміння висловлюватися іноземною мовою за опорою.

Виховувати інтерес до вивчення англійської мови, зацікавити ангійською мовою.

Обладнання: підручник, картки для самостійної роботи, аудіо запис.

ХІД УРОКУ

І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ.

1. Привітання

- Today we’ll learn a poem and greet each other.

Good morning, good morning

Good morning to you.

Good morning, good morning,

I am glad to see you.

2. Уведення в іншомовну атмосферу.

а) фонетична розминка.

- Listen to me and train our tongue.

[h] – hello, hi

[ai] – I, fine

[au] – how, mouse.

b) мовна розминка

- Let’s regard a poem which we learned at our last lesson.

Good morning ( twice)

What is your name?

My name is Jenny.

That’s my name.

- OK. Say me please, what does the phrase mean “ What is your name?”

- And now say me your name in English.

ІІ. ПОВІДОМЛЕННЯ ТЕМИ ТА МЕТИ УРОКУ. МОТИВАЦІЯ НАВЧАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ.

- Today at our lesson we’ll learn new phrase and answer of it. If you are attentive you will be able to ask your parents about their mood in English.

- Let’s begin our lesson.

ІІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ.

1. Presenting vocabulary.

а) робота з підручником

- Впр. 2, с. 10

- Look and act out.

- Translate into Ukrainian “Nice to meet you”

б) бесіда.

- Якщо ми хочемо запитати «Як у тебе справи?», для цього ми використовуємо фразу: How are you?

- Подивіться уважно на дошку. Що ви бачите?

(обличчя)

- Для того,щоб відповісти ми вживаємо такі слова. А допоможуть нам в цьому ось ці «обличка».

- This face says «I am fine, thanks!” This face says: “ I am OK, thanks.” It says: “I am bad!”

- Repeat altogether.

в) фонетичне опрацювання та перегляд фільму «Gogo”

- Let’s watch the cartoon and be attentively how English children ask each other using the phrase “How are you”

г) фізхвилинка (див. урок 3)

2. Робота в парах.

- Open your books at page 11 ex. 4.

- And work in pairs.

3. Робота з карткою.

- Find the wrong picture. (О.М. Павліченко ст.5)

4. Розучування вірша.

а) пояснення незнайомих слів

thank you – дякую

What about you? – Як щодо тебе?

б) декламування вірша вчителем

впр. 3,с. 11

в) розучування вірша.

IV. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ.

1. Підсумок уроку.

- At home you may ask your parents how are they?

- What did you do at our lesson?

- And how are you at the end of our lesson?

- OK. The lesson is over.

- Good – bye!