УРОК 2 Дата: ___________
Тема: Привітання. Приємно познайомитись.
Мета: продовжувати практикувати вітання англійською мовою; опрацювати та вчити вживати в своєму мовленні мовний засіб Nice to meet you; удосконалювати навички виконувати прості інструкції.
Розвивати фонематичний слух, швидку реакцію, увагу та пам'ять.
Виховувати ввічливість у взаємовідносинах між учнями.
Обладнання: м’яч, картки з малюнками настрою, записи.
ХІД УРОКУ
І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ.
1. Уведення в іншомовну атмосферу.
(вітаюсь англійською мовою та спонукаю учнів відповісти теж англійською мовою)
- Hello!
- Good morning!
(введення нової форми привітання)
2. Повторення раніше вивченого.
а) гра «You – me, me – you»
- Я називаю слова англійською мовою, а ви відповідаєте українською мовою – переклад.
Наприклад: hello – привіт.
б) гра «Ball”
- Я кидаю м’ячик, а ви повинні назвати англійською мовою, які я називаю.
Наприклад: Я – Олена. – I am Olena.
Good – morning, hello, hi, goodbye, stand up, sit down.
3. Фізхвилинка.
( див. урок 1)
ІІ. ПОВІДОМЛЕННЯ ТЕМИ ТА МЕТИ УРОКУ. МОТИВАЦІЯ НАВЧАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ.
- Сьогодні ми продовжимо дізнаватися таємниці англійської мови. Ви навчитеся не тільки вітатися, а й вживати фразу «Приємно познайомитись»
ІІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ.
1. Презентація нового матеріалу.
а) пояснення вчителя
- Look! This is our friend.
This is Miss Alison. This is Dan. This is Bob. This is Ann.
They help us to learn English and make up a mini –dialogue.
б) гра «Виправ мене»
Показую малюнок, роблю помилку і прошу дітей виправити помилку.
с) робота з карткою.
- Знайди, обведи і скажи.
(див. РЗ впр1,с.2 О.М. Павліченко)
2. Розучування вірша.
- впр.2,с.6
3. Введення нових ЛО.
а) семантизація слів.
- Коли ми познайомилися з кимось і нам це приносить задоволення, ми можемо сказати таку фразу: Nice to meet you. – Приємно познайомитися.
б) фонетичне опрацювання.
с) складання міні – діалогів.
4. Фізхвилинка.
5. Робота в зошитах.
а) картка
- Look at the card and say.
- Whom can you see?
- What are they doing?
- And now match the pictures and say.
б) написання елементів літер в зошиті.
- Open your copybooks and write down.
ІV. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ.
1. Підсумок уроку.