УРОК 11 Дата: ___________
Тема: Мої іграшки.
Мета: повторити і закріпити матеріал попереднього уроку; ввести назви іграшок: a car, a cat, a kite, a frog; практикувати учнів в їх вживанні; удосконалювати навички будувати речення за допомогою структур I have got …/ This is ..; ознайомити учнів з новиви літерами Cc, Dd.
Розвивати увагу, мовну здогадку, навики каліграфічного письма та дрібну моторику рук.
Виховувати комунікативність (вміння працювати в команді), формувати доброзичливість, толерантність.
Обладнання: тематичні малюнки, картки літер, робочі зошити.
ХІД УРОКУ
І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ.
1. Привітання.
2. Уведення в іншомовну атмосферу.
а) фонетична розминка
- Одного разу у Mr Tongue був чудовий настрій. Надворі світило сонечко, співали пташки: [vi: - vi: - vi:] . Mr Tongue вирішив зробити зарядку. Спочатку він покректав трішки: [k –k – k] , потім легенько підстрибнув [t – t – t], потім трохи сильніше: [d – d – d]. Далі він виглянув у двір і уважно оглянув зовні вхідні двері (язик рухається по зовнішній лінії губ). Ще раз послухав, як співають пташки, і побіг купатися.
б) мовна розминка
- Repeat after me.
Balls and dolls
Dolls and balls
I have got
Many toys.
- Repeat altogether.
-OK. Tell me, please what names of toys do you hear in this rhyme.
3. Повторення раніше вивченого.
а) самостійна робота
- You have two minutes to do the task. Match and say.
A a [ b]
B b [ ]
б) робота з малюнками
- I’ll name the picture if you agree with me you’ll write down “+” in your copybooks, if you don’t agree you’ll write down “-“.
- Let’s start.
It is a bird. (+)
It is a dog. (-)
It is a doll. (-)
It is a ball. (+)
It is a teddy – bear. (-)
It is an apple. (+)
ІІ. ПОВІДОМЛЕННЯ ТЕМИ ТА МЕТИ УРОКУ.
- At our lesson today we’ll continue to speak about the toys and learn two letters of English Alphabet. You also can make up sentences with grammar structures: I have got/ this is.
ІІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ.
1. Введення нових ЛО.
а) семантизація слів
- Look at the picture and listen to me.
[a:] – a car – is a car. It is a car. I have got a car.
(аналогічно a cat, a kite, a frog)
б) фонетичне опрацювання
с) гра «Вкажи..»
д) гра «Назви картинку»
- I’ll show you a picture and you must name it.
And you also say what toys have you got at home.
f) фізхвилинка «Teddy – bear»
2. Вивчення вірша.
- ex. 1b, p.24
Unknown words:
Park – парк sky - небо
Mat - килимок log – болото
(учні повторюють вірш за вчителем)
3. Ознайомлення з новими літерами.
а) введення літер
С – is for cat, come, clock
[k] – c
Hey, diddle, diddle,
Play little fiddle.
Niddle-naddle, naddle – niddle
Play, little fiddle.
[d] – d
б) письмо літер в повітрі.
в) письмо літер в друкованому зошиті
г) робота з карткою
- Match, colour and say.
(WB ex1, p.19)
4. Читання слів.
- впр.5, с.25
IV. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ.
1. Підсумок уроку.
- Say what letters did you learn at our lesson?
- What does it mean the words “a kite”, “a frog”, “ a car” in Ukrainian.