Конспект уроку "Names of the animal toys"







Скачати: 

TOPIC: “Names of the animal toys. Review of the structures have got, has got.”

The second form Teacher Prykhodko O.M.

МЕТА:

  • практична: вивчити назви тварин, повторити граматичні структури have got, has got, розвивати уміння вживати структуру в монологічному та діалогічному мовленні;
  • освітня: розширити знання учнів з назв тварин;
  • розвивальна: розвивати мовну здогадку, розвивати логічне та абстрактне мислення, пам’ять, уяву, увагу, зосередженість;
  • виховна: виховувати бережливе ставлення та любов до тваринного світу, прищеплювати та створювати атмосферу позитивного емоційного настрою протягом уроку, сприяти вихованню позитивних якостей особистості, взаємоповагу один до одного.

ХІД УРОКУ:

Етап:

Зміст роботи

I. Вступна частина

1) Етап- організаційний момент.

2) Етап – мовленнєва зарядка.

T: Good morning, children!

C1: Good morning, teacher!

T: How are you today?

C1: We are fine, thank you.

T: Children, look through the window and let’s describe today’s weather!

What is the weather like today?

Р1 : The weather is fine today.

T: Is it cold today?

Р2:No, it isn’t. It is warm today.

T: Is the sun shining now?

Р3: Yes, it is. The sun is shining brightly today.

II. Основна частина

3) Етап – повідомлення теми та мети уроку. Мотивація навчальної діяльності.

4) Етап – викладення нового матеріалу.

5) Етап – закріплення вивченого матеріалу, виконання тренувальних вправ.

6) Етап – пауза для релаксації.

(фізкультхвилинка).

7) Етап – фонетична робота. Вивчення букви, нових звуків.

8) Етап – робота з текстом.

T: Сьогодні на уроці ми вивчимо назви тварин, яких ви всі любите.

T: Listen and repeat.

(Учні слухають аудіозапис, повторюють назви тварин за диктором, вчитель показує малюнки тварин: a cat, a kitten, a dog, a puppy).

1.Учні дивлячись на малюнки називають тварин.

2.Відпрацювання структури have got, has got.

T: I have got a cat.

I have not got a puppy.

Вчитель дає учениці малюнок кошеняти .

T: She has got a kitten.

She has not got a dog.

Вчитель дає учню малюнок собаки.

T: He has got a dog.

He has not got a cat.

3.Робота з підручником.

T: Багато людей люблять тварин.

1) Подивіться на малюнок, які тварини є у людей (Ex. 2. p. 58).

(За зразком вчителя учні розповідають про вивчених тварин).

Р1 : She has got a kitten.

Р2 : He has got a puppy.

Р3 : They have got a dog.

Р4 : She has got a cat.

2) T: Look at the picture Ex. 3. p. 58.

Подивіться на малюнок і скажіть, що у хлопців є собака, але немає кота. У дівчаток є кіт, але немає собаки.

Р1 : They have got a dog.

They have not got a cat.

Р2 : They have got a cat.

They have not got a dog.

3) T: Скажіть, чи живе у вас дома тваринка ?

(Учні відповідають ).

T: Have you got a dog?

Р1 : No, I have not.

T: Have you got a puppy?

Р2 : Yes, I have.

T: Have you got a cat?

Р3 : Yes, I have.

T: Have you got a kitten?

Р4 : No, I have not.

4) Гра “ М’яч - перекладач”.

T: Let’s play a game.

(Вчитель кидає м’яч і говорить слово англійською мовою, а учні переклавши слово повертають м’яч: a teacher, a doll, a puppy, a ball, a cat, a doctor, a kitten, a mother, a dog, a father, driver).

T: And now, children, stand up, please! Stand still!

T: Hands on your hips,

Hands on your knees!

Put them behind you, if you please.

Touch your shoulders,

Touch your toes,

Touch your ears, touch your nose.

Raise your hands high up in the air

To the sides,

On your hair,

Raise your hands, as before

Clap your hands:1,2,3,4

T: Thank you very much!

Sit down, please!

1.Вчитель показує букву Uu звук / ju:/.

(Учні повторюють букву, звук).

T: Repeat the words: pupil, you, cucumber.

2. Звук / ^ /.

(Учні повторюють звук).

T: Repeat the words: cup, duck, sun, puppy, run.

(Учні повторюють звуки, виконують у зошитах впр.1,2 ст.30).

1) Вчитель дає зразок читання.

2) Учні повторюють за вчителем.

3) Читання мовчки.

4) Читання ланцюжком.

(Впр. 10. ст. 59).

III. Заключна частина

9) Етап – пояснення домашнього завдання.

10) Етап – підсумок уроку.

11) Етап –виставлення оцінок, їх мотивація.

12) Етап – закінчення уроку.

T: Подивіться, які іграшки є у дівчинки і у хлопчика, запишіть 4 речення.

(Впр. 4. ст.30).

T: Які слова ми вивчили? Які нові звуки ?

T: Today Anton, Kyryl, were active. They get 11. Sasha, Vanya have 9 today, because they were less active.

T: So children, that’s all for today.

Thank you for your work. Our lesson is over. Good-bye, children!

Сl: Good-bye, teacher!

T: All the best!

Клас: 

2

Автор: 
Приходько Оксана Миколаївна, вчитель англійської мови, школа №8 м. Київ
Предмети: 
Англійська мова